0539 910 38 34
iletisim@tabelavizyon.com
Ana Sayfa  >  Dijital Baskı>İç-Dış Mekan  >  ÜMRANİYE BRANDA BASKI

ÜMRANİYE BRANDA BASKI

Branda Nedir?

Branda sözcüğü İtalyanca” brandire ”   yelken, bayrak  açma anlamına gelir. Branda baskısı ise branda malzemesinin üzerine, dijital baskı uygulama işlemine verilen isimdir. İlk zamanlarda çadır olarak kullanılırken şimdiki zamanlarda afiş ve tabela gibi reklam amaçlıda kullanılabiliyor. Genellikle açık havalarda kullanılabildiği gibi kötü hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen bu ürünle birlikte markanızın reklamını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Branda Baskı Avantajları Nelerdir?

Branda malzemesinin ve dijital baskının birleşmesinden dolayı birçok açıdan avantajlı bir ürün olmaktadır. Branda baskısının avantajları şu şekildedir;

  • Reklam ürünün üzerine istenilen renk, model, yazı ve baskı uygulayabilirsiniz. 
  • Kaliteli ve esnek bir yapıya sahip olduğu için kesici bir darbe olmadığı müddete yırtılma gibi sorunlar olmaz.
  • Olumsuz hava şartlarını, güneş ısı ve ışıklarından etkilenmediği için dış mekanda da kullanılır.
  • Sağlık acısından zararlı olmadığı için iç mekanda da kullanılır.

Branda Baskısı Kullanım Alanı Nelerdir?

Branda baskıları dış mekanlarda tanıtım ve reklam yapma amacıyla emlak afişlerinde ya da inşaat kaplamalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda iç mekanlarda ise daha çok stant kaplamalarında kullanılan bir malzeme olmaktadır.

Branda Baskı Çeşitleri Nelerdir?

  •  Afiş Baskı; Genelde reklam amaçlı tercih edilir.
  • Billboard Branda; Uygulama genellikle yayalara hitap etmektedir. Yayaların yürürken veya araba kullanan kişinin bile dikkatini çeker.
  • Vinil Germe Tabelası; dijital baskı yöntemi ile elde edilen ürünlerdir. Viniller dijital baskı yöntemiyle basılmaktadır. Profil şase üzerine branda gerilmektedir ve daha sonra dört bir yandan gerilir. Önceden hazırlanmış olan alüminyum kasada üzerine kapatıldıktan sonra vinil germe tabelanız hazır olmaktadır.

Branda Baskı Fiyatları Nelerdir?

Brandaların fiyatı boyuna göre değişiklik gösterebilir. Eğer sizde branda baskısı yapmak istiyorsanız sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız.