Dikkat Çekmek İçin Farklı Olmak

Dikkat Çekmek İçin Farklı Olmak

Basılı materyaller kişiseldir. Bunlar müşterinizin tutabileceği, dokunabileceği ve görebileceği bir reklam unsurudur. Bir günde bin e-posta alabilirler, bu büyüklükteki bir kalabalığın içinde öne çıkmak kolay bir iş değildir. İyi bir baskı stratejisi uygulamak işletmenizin fark edilmesine yardımcı olabilir.

  • KartvizitlerBaşka hiçbir şeye para harcamıyorsanız, daima kartvizite yatırım yapmalısınız. Kartvizitler, oluşturduğunuz kimliği tanıştığınız herkesle paylaşmanıza olanak tanır. Onları işletmenizi ziyaret eden kişilere dağıtabilir, sokakta tanıştığınız kişilere verebilir ve işletmenizi terk eden her bir zarfa yapıştırabilirsiniz. Üretimi ucuzdur, marka tanıma sürecini başlatabilir ve alıcıya size ulaşmak için ihtiyaç duydukları tüm iletişim bilgilerini sağlayabilir.
  • BroşürlerBroşürler, üretilmesi nispeten basit ve yazdırması çok pahalı olmayan başka bir pazarlama aracıdır. Broşürünüz, sunduğunuz belirli ürün veya hizmetleri vurgulamalı ve göz alıcı resimler içermelidir. Metin kısa, okunması kolay ve noktaya kadar olmalı ve tüm broşür görsel olarak çekici olmalıdır. Broşürler postayla ilgilenen müşterilere gönderilebilir, müşterilerin alması için bir tezgahta hazırlanabilir veya bir satış konuşması yaptıktan sonra geride bırakılabilir.


Yorumlar


Yorum Yap:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesajınız *

İlgili Yazılar


Ticari Kazancı Arttırmak ve Tanınmak İçin Reklam Vermek..

Reklam işletmenizi ön plana çıkartmak için en önemli araçtır. Müşterilere doğrudan ve is

Daha Fazla Oku

Reklam ve Biz

Günümüz Dünyasında Ticaretin hayatımızda önemli bir rol aldığı aşikar olup, iyi verim e

Daha Fazla Oku

Reklam Nedir ?

Reklam, “insanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, belirli bir d

Daha Fazla Oku