0539 910 38 34
iletisim@tabelavizyon.com
Ana Sayfa  >  Tabela  >  PLEKSİ TABELA

PLEKSİ TABELA

Tabela sektörünün en önemli türlerinden olan pleksiglas tabela çeşitleri sık sık rastlanan ancak anlamı bilinmeyen tabela türlerindendir. Peki, pleksi tabela nedir?

Marka ve ürün ön plana çıkartmak için stant veya ünite yaparak kullanılabilen önemli bir malzemedir. Mağaza içi fiyat ürün tanıtımında mağaza cephe ve reklam yazılarında hafif ve dayanıklı olma özelliği ile kullanılır. Pleksi tabelalar, firmalar tarafından yaygın olarak kullanılan tabelalardandır. Hem görsellik hem de kullanışlık açısından en çok rağbet gören tabela çeşitleridir. Bu sayede tüm şirketlerin kumsal logolarına uygun olarak imal edebilmektedir. Pleksi malzemelerin çeşitli kesim ve bütün işlemlerinden geçirilerek istenen şekle sokulması ile oluşturulan tabela türlerindendir. Bu tabelalar hem ışıklı hem de ışıksız olarak imal edilebilir. 

Aynı zamanda renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Platform ve sahne tasarımında pleksiglass renk özelliği ile de mükemmeldir. Pleksiglass kullanım alanları çok olan bir malzemedir ve güneş ışınlarına, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen hafif bir yapısı vardır.90 c sıcaklıkta ya da 90°c- 115°c de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Tabelanın ölçülerini ve montajlarını   sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Elektrik bağlantılarının doğru yapıldığına emin olmalıdır. Eğer sizde firmanızın bilinirliğini artırmak ve satışlarınızı yükseltmek, Pleksi kesim tabelası yaptırmak için tabelavizyona gelmenizden mutluluk duyarız.

Pleksi Tabela Çeşitleri Nelerdir?

  • Pleksi tabelalar birden fazla çeşitte tabela haline gelebilir
  • Pleksi tabelalar yağmura, kara ve dolu gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır.
  • Pleksi tabelalar hafif bir yapıya sahiptir.
  • Pleksi tabelalar oldukça şık görüntüye sahiptir.

Pleksi Tabelanın Kullanım Alanları Nerelerdir?

  • Dekorasyon ve iç mimarda
  • Merdiven küpeşte ve trabzanları
  • Masa ve sehpalarda
  • Aydınlatma elemanları

Pleksi Tabela Fiyatları Nelerdir?

Pleksi tabelaların fiyatları boyu ve kriterlerine göre değişiklik gösterebiliyor.