0539 910 38 34
iletisim@tabelavizyon.com
Ana Sayfa  >  Matbaa  >  Kartvizit

Kartvizit

Dikkat çekmeye mi çalışıyorsun? En popüler ürünlerimizden biri olan mat kartvizitlere kendi kişisel dokunuşunuzu katın. Parlamayan bir yüzey ve göz alıcı renklerle bilgileriniz yüksek sesle ve net bir şekilde gelir. Sektöre özel mat kartvizit şablonları keşfetmek için bize uğrayın.

İstanbul Ümraniye’de mümkün olduğunca her alanda reklam hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kurumsal veya İşyeri kartvizitleri için düşündüğünüz bir tasarım varsa bizimle paylaşın ve projeyi hayata geçirelim. Kartvizit fiyatları ve kartvizit çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve tanışmak için ofisimize uğramalısınız. Firmanızın sektörde belli bir yer edinmesi ve rakipleriniz karşısında daha güçlü olmanız için reklam unsurlarından olan kartvizite önem vermelisiniz.

Kartvizitlerimiz tek taraflı kartvizit, çift taraflı kartvizit, düz kesim kartvizit, oval kesim kartvizit, kabartmalı kartvizit vs. olmak üzere çeşitlilik göstermektedir.

Aşağıda verilen örnekler arasından beğendiğiniz veya düşündüğünüz bir tasarım varsa bizimle iletişime geçin, sizin için tasarlayalım.