0539 910 38 34
iletisim@tabelavizyon.com
Ana Sayfa  >  Referanslar  >  Fatih Hayvan Hastanesi Bina Tabelası ve Çatı Tabelası

Fatih Hayvan Hastanesi Bina Tabelası ve Çatı Tabelası

İstanbul Ümraniye’de reklam hizmeti veren tabelavizyon firması olarak İstanbul’un en gözde hayvan hastanesi olan Fatih Hayvan Hastanesinin Maltepe şubesine bina tabelası, çatı tabelası ve cama folyo uygulaması yapıldı.

İstanbul geneline hizmet veren, tanınmış bir hastanenin tüm bina tabelalarını ve çatı tabelası en iyi malzeme kullanılarak yapıldı. Harflerde ters tava ışıklı kutu harf seçildi. Işıklar için en iyi tabela ledleri kullanıldı. Harflerin ön yüzü pleksi yanaklar alümünyum seçildi. Binaya monte işlemi profil ızgara sistemi ile yapıldı. Bina dış cephe camlara ve iç mekan bölme camlara folyo uygulama yapıldı. Binanın çatı kısmına otobandan ve çevreden görülecek şekilde çatı tabelası yerleştirildi.

İstanbul Fatih Hayvan Hastanesinin Maltepe şubesinin ve yapılan reklam uygulamalarının kendilerine hayırlı olmasını diliyoruz. Bina tabelası, dış cephe tabelası, çatı tabelası, bina dış cephe cama folyo uygulamasını en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız tabela işlemlerinden müşterilerimizin ve çevresinin takdir etmesi bizi mutlu etmektedir.

Fatih Hayvan Hastanesi tabela ve çatı tabelası uygulamalarını aşağıdaki resim galerisinden inceleyebilirsiniz. . Hastane tabelası işlemleriniz ve çatı tabelası için bizimle çalışmak isterseniz whatsapp veya mail ile ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak ve reklam işlerinizi en iyi şekilde yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.