0539 910 38 34
iletisim@tabelavizyon.com
Ana Sayfa  >  Referanslar  >  Çeka Grup Bina Çatı Tabelası

Çeka Grup Bina Çatı Tabelası

İstanbul Ümraniye Tabelavizyon farkı ve kalitesi ile Maltepe’de faaliyet gösteren Çeka Grup Çatı Tabela işlemi bitmiştir. Kendilerine hayırlı olmasını diliyoruz.

Izgara üzerine monte edilen pleksi ışıklı kutu harf çatı tabelası firmalar için büyük avantaj sağlamaktadır. Geniş çevrelerden görülür ve firmanızın her daim reklamını yapar. Çatı tabelası aktif hareket halinde bulunan yaya ve araçlar tarafından rahatlıkla görülebilen ve firmanızın prestijini arttıran bir tabela çeşididir. Maltepe’deki Çeka Grup firmasının çatı tabelası aşağıdaki resimlerden de anlaşılacağı gibi geniş bir çevreden farkedilebilir. Firmaların bulunduğu binanın çatısına veya anlaşma yapacakları binaların çatısına monte edilen bina çatı tabelası; firmanız için çok doğru bir tercihtir. Firma logosu ve isminin de bulunabileceği gibi firma sloganı da yazılabilir.

Günümüzde ticaretin en önemli unsurlarından olan reklam konusu ciddiyet ve doğru tercih gerektirir. Tabelavizyon olarak firmanız için reklam hizmeti ve bu yazıda belirttiğimiz gibi çatı tabela hizmeti vermekteyiz.

Sizler de reklamı verimli ve kaliteli bir firmada yaptırmak isterseniz bizi tecih edebilirsiniz. Ön bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.