0539 910 38 34
iletisim@tabelavizyon.com

Ümraniye Kartvizit

Ümraniye Kartvizit

Ümraniye Kartvizit

Ümraniye İstanbul’da kartvizit tasarım ve baskı hizmetleri.

Ümraniye kartvizit aramasından buraya geldiyseniz doğru adrestesiniz. Kartvizit yaptırmak artık basit bir olaydan çıkımış olup profesyonellik gerektirir.

Biz Tabelavizyon olarak Ümraniye’de matbaa hizmetlerimiz içerisinde barındırdığımız kartvizit tasarım ve baskı işlerini itina ile yapmaktayız. Günümüz reklam faaliyetleri daha da genişlemiş olup rekabet ortamı daha da zorlaşmıştır. Artık kartvizit baskısı daha önem kazanmıştır. Ne kadar etkili ve doğru tasarım olursa, o kadar işletmenize faydası dokunacaktır. Müşterilerinize kendinizi doğru ve etkili bir şekilde tanıtmak için şık ve bir o kadar da kaliteli bir kartvizit bastırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tasarımlarınızı istekleriniz doğrultusunda modern bir görünümde tasarlıyoruz. Onayınız alındıktan sonra baskı sürecine geçiyoruz. Tasarım aşamasında karşılıklı diyaloglar sayesinde istediğinizden daha güzel bir çalışma ortaya çıkmış oluyor. Ümraniyede verdiğimiz bu hizmeti tüm Türkiye olmak üzere genişletmiş bulunmaktayız. Kargo ile sizlere ulaştırıyoruz.

Kartvizitler; düz kesim, oval kesim, kalın(bankamatik kart kalınlığına çok yakın), kabartmalı gibi farklı çeşitlerde olabiliyor.

Sizlerle çalışmak için arzu eder, en yakın zamanda reklamın önemli unsurlarından biri olan; birbirinden güzel kartvizitlerle buluşturmak isteriz.

← önceki yazı

sonraki yazı →

Yorumlar

Yorum Yap:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar


Web Sitesi Kurma

Günümüz dünyasında her işletmeye şart olan internet sitesi kurma için d ...
Daha Fazla Oku

İstanbul Tabelacı

İstanbul'da hemen hemen hertürlü tabela çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. ...
Daha Fazla Oku

Tabela Çeşitleri

Genelde en çok tercih edilen tabela çeşitleri: Kutu harf pleksi Pasla ...
Daha Fazla Oku

İstanbul Reklam Hizmetleri

İstanbul'da reklamcılar diye aratıp bu adrese geldiyseniz doğru yerdesiniz. ...
Daha Fazla Oku